KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054095
nr 1505 4095
Einar Krüger
(1910-1988), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap med hus. Signerad. Olja på pannå, 80x104 cm, yttermått inklusive ram: 96x124 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:56:38
27/11 19:10:14
Einar Krüger
Läs mer om Einar Krüger